Westelijke Langstraat in beeld

download

Natuurontwikkeling Westelijke Langstraat in beeld 

Een prachtig voorbeeld en impressie van het werk van onze afdeling groenbeheer en onderhoud. In samenwerking met de Gemeente Waalwijk, Provincie Noord-Brabant, Staatsbosbeheer en Waterschap Brabantse Delta dragen we bij aan het natuurherstel van de Westelijke Langstraat. Hier mogen we best een beetje trots op zijn! 😊

nieuws

Ons laatste nieuws

download
Natuurontwikkeling Westelijke Langstraat
Natuurontwikkeling Westelijke Langstraat in beeld. Een prachtig voorbeeld en impressie van het werk van onze afdeling groenbeheer en onderhoud aan de Westelijke Langstraat. Natuurherstel en ontwikkeling door de team groen van VAN WIJLEN
IMG_5055
Nieuw hoofdveld RKC Waalwijk
Nieuw Hybride Veld voor RKC Waalwijk: VAN WIJLEN aan de Slag! We zijn verheugd om aan te kondigen dat VAN WIJLEN een nieuw veld gaat aanleggen voor RKC Waalwijk.
IMG_6136
🚧 Projectupdate: Buitenruimte van het Kruithuis in Den Bosch 🚧
We zijn trost te kunnen melden dat VAN WIJLEN onlangs de reconstructie van de buitenruimte van het historische Kruithuis in Den Bosch succesvol heeft voltooid. Dit iconische rijksmonument ondergaat een transformatie naar een Vesting- en Watermuseum, een sleutelproject voor de ontwikkeling van 's-Hertogenbosch als Cultuurstad.